top of page

Prototipu izstrāde un dokumentēšana

No darbnīcas līdz ziemīgajām Rīgas ielām

Anchor 1
WhatsApp Image 2021-10-26 at 16.44.32.jpeg
WhatsApp Image 2021-10-26 at 16.44.32-2.jpeg

No kreisās: Sabīne Vīksne Krivenceva, Sanita Radzēviča

Pēc pirmās prototipu pielaikošanas 13. oktobrī “Radīts kustībai” radošā komanda - tekstila māksliniece un uzņēmēja Elīna Vojevoda, apģērbu konstruktore Sanita Radzēviča un dizainere Sabīne Vīksne Krivenceva, kopīgiem spēkiem ir sasniegušas fināla taisni funkcionālu modes aksesuāru prototipu izstrādē. Darba procesā izmēģinājām dažādus materiālus, cenošoties atrast ne tikai ūdensnecaurlaidīgu, bet arī vieglu un praktisku materiālu. Aksesuāriem būtisks ir arī atstarojošais elements, kas tumšā dienas laikā sniedz papildus drošību. 

4. decembris visai komandai bija ilgi gaidīts brīdis, jo tad ieraudzījām pilno aksesuāru kompletu. Diāna Ponaskova kopā ar dzīvespriecīgo Ievu Kalniņu un aktīvo Jāni Savčuku kā mērķgrupas pārstāvji bija galvenie varoņi, detalizēti un kustībā iemūžinot radītos prototipus foto un video formātā. 

Foto: Matīss Markovskis

IMG_7493.jpg

Jau ļoti drīz prezentēsim projektā paveikto digitālajā vidē - gatavojam informatīvu video stāstu, kas ļaus iepazīties ar katra aksesuāra detaļām, materiāliem un funkcionālajām īpašībām. 

Projekts tapis pateicoties Kultūrelpas un Valsts Kultūrkapitāla Fonda atbalstītam

bottom of page