top of page
Anchor 1
Anchor 2
20210714_203932.jpg

Tikšanās ar Mārtiņu un Kristīni Makiem

Apvienojot sen gaidītu tikšanos ar projekta "Radīts kustībai" anketas atbilžu padziļinātu izpēti, Ilona Daukšte un Diāna Ponaskova tikās ar Maku ģimeni.

Būtiska projekta "Radīts kustībai" daļa ir iegūt un analizēt datus, īstenojot arī padziļinātas intervijas ar mērķa grupas pārstāvjiem. Pie tā ikdienā strādā Diāna un Ilona, sazvanoties telefoniski vai sarunājoties video zvanos ar anketēšanas dalībniekiem. Kristīne Maka ar vīru Mārtiņu no Brocēniem bija atvērti satikties klātienē. 

20210714_203959.jpg

Tikāmies viņu mājas dārzā Brocēnos jūlija vidū, kad viss apkārt plaukst, zied, briest un smaržo. Sarunas izvērtās sirsnīgas - gan par mūsu projekta ideju un mērķiem, gan Kristīnes grāmatu "Ceļš pie sevis" un tās turpinājumu. Tikšanās neiztika bez mūzikas - Diāna veltīja dziesmu Kristīnei, kura jau no pirmsākumiem ir sekojusi līdzi Diānas muzikālajiem priekšnesumiem koncertos "Nāc līdzās". Arī Kristīne muzicē - viņa fantastiski izpilda krievu romances.

20210714_202816.jpg

Vērtīgi ieteikumi no Mārtiņa puses par varēšanu vai nevarēšanu, esot ratiņkrēslā, noslēdzās ar frāzi:

"Nav variantu, ir vienkārši jādara!"  

Mārtiņš uzskata, ka viņam priekšrocības sniedz elektriskais ratiņkrēsls, kas paver iespējas tālākiem maršrutiem, taču vienmēr noder kāds uzlabojums, piemēram, turētājs tējas krūzei.

bottom of page